Koti Tuoteseloste Liittimet, Liitännät Takasuojaliittimet - erikoistunut HDC-R128-41S1-KR
3M HDC-R128-41S1-KR
Osa numero
HDC-R128-41S1-KR
Valmistaja
3M
Kuvaus
CONN HEADER 128POS R/A 4ROW GOLD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Takasuojaliittimet - erikoistunut
3M
    20.38225/pcs
  • 420 pcs
Tuoteparametri
Osa numero HDC-R128-41S1-KR
Osan tila Active
Liittimen käyttö Backplane
Liittimen tyyppi Receptacle, Female Sockets
Liittimen tyyli High Density (HDC, HDI, HPC)
Sijoitusten määrä 128
Ladatut paikat All
Piki 0.100" (2.54mm)