| Osa numero | 84802 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Nauhan tyyppi | Protective |
| tarttuva | - |
| Taaksepäin, Carrier | Urethane |
| Paksuus | 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) |
| Paksuus - Liima | - |
| Paksuus - Taaksepäin, kantaja | - |
| Leveys | 2.00" (50.80mm) |
| Pituus | 120' (36.6m) 40 yds |
| Väri | Clear |
| Käyttö | Automotive |
| Lämpötila-alue | - |
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: CONN PLUG W/SOCKETS
Varastossa: 4
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: CONN PLUG W/SOCKETS
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: CONN PLUG W/SOCKETS
Varastossa: 0
Valmistaja: Amphenol Industrial Operations
Kuvaus: CONN PLUG W/PINS
Varastossa: 0