
grayhill, inc. is a leading manufacturer of electronic components including, optical and mechanical encoders, rotary switches, joysticks, surface mount and thru-hole dip switches, rotary dip switches, toggle switches, standard & custom keypads, custom operator interface front panels, i/o modules, and mounting racks.
| Numero de parte | 04A |
|---|---|
| Estado de la pieza | Active |
| Tipo | Navigation Switch, 2 - Axis |
| Tipo de actuador | Plunger for Cap |
| Función de interruptor | 4-Way Directional |
| Funciones extra | - |
| Salida | Digital (Mechanical Switch) |
| Suministro de voltaje | - |
| Valoración actual | 250mA (AC) |
| Clasificación de voltaje - AC | 115V |
| Tensión nominal - DC | - |
| Material de contacto | Phosphor Bronze |
| Contacto final | Gold |
| Tipo de montaje | Through Hole |
| Estilo de terminación | PC Pin |
| Temperatura de funcionamiento | -40°C ~ 85°C |
| Dimensiones del panel de corte | - |
| Protección de ingreso | - |
| Caracteristicas | - |
Fabricante: All Sensors Corporation
Descripción: SENSOR PRESS DIFF 0.25" H2O 4SIP
En stock: 0
Fabricante: All Sensors Corporation
Descripción: SENSOR 0.3PSID 4V DUAL
En stock: 0
Fabricante: All Sensors Corporation
Descripción: SENSOR 0.3PSID 4V DUAL
En stock: 0
Fabricante: All Sensors Corporation
Descripción: SENSOR 0.3PSID 4V DUAL
En stock: 0
Fabricante: All Sensors Corporation
Descripción: SENSOR 0.3PSID 4V-REF DUAL
En stock: 0
Fabricante: All Sensors Corporation
Descripción: SENSOR 0.3PSID MV DUAL
En stock: 0
Fabricante: All Sensors Corporation
Descripción: SENSOR 0.3PSID MV DUAL
En stock: 0
Fabricante: All Sensors Corporation
Descripción: SENSOR 0.3PSID MV DUAL
En stock: 0
Fabricante: All Sensors Corporation
Descripción: SENSOR 0.3PSID MV DUAL
En stock: 0