
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Numero de parte | SMPT-RGB |
|---|---|
| Estado de la pieza | Obsolete |
| Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Longitud de onda: pico | 640nm, 525nm, 470nm |
| Configuración | Single |
| Corriente | 30mA |
| Calificación de Millicandela | 416mcd Red, 460mcd Green, 288mcd Blue |
| Ángulo de visión | - |
| Tipo de lente | - |
| Lens Style / Size | Round with Flat Top, 6.00mm |
| Voltaje | 1.9V Red, 3.2V Green, 3.4V Blue |
| Tipo de montaje | Surface Mount |
Fabricante: Kyocera International, Inc.
Descripción: LCD TFT DISPLAY SVGA 8.4"
En stock: 0
Fabricante: Kyocera International, Inc.
Descripción: LCD TFT DISPLAY SVGA 10.4"
En stock: 0
Fabricante: Kyocera International, Inc.
Descripción: LCD TFT DISPLAY LED BACKLIGHT
En stock: 0
Fabricante: Kyocera International, Inc.
Descripción: LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1"
En stock: 0