
bivar, inc. is a leading specialty manufacturer of enclosure hardware, led indication, and led lighting products and solutions that enhance the value of high technology. bivar's products display practicality and are designed to meet the increased demand for new technology across a growing range of applications.
| Numero de parte | SMP4-RGB |
|---|---|
| Estado de la pieza | Obsolete |
| Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Configuración | Common Anode |
| Color de la lente | Colorless |
| Transparencia de la lente | Clear |
| Calificación de Millicandela | 36mcd Red, 40mcd Green, 50mcd Blue |
| Lens Style / Size | Round with Flat Top, 2.40mm |
| Voltaje - Adelante (Vf) (Tipo) | 1.85V Red, 1.9V Green, 3.3V Blue |
| Actual - Prueba | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue |
| Ángulo de visión | 120° |
| Tipo de montaje | Surface Mount |
| Longitud de onda - dominante | 640nm Red, 570nm Green, 466nm Blue |
| Longitud de onda: pico | - |
| Caracteristicas | - |
| Paquete / caja | 4-PLCC |
| Paquete de dispositivo del proveedor | 4-PLCC |
| Tamaño / Dimensión | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Altura (Máx) | 1.85mm |
Fabricante: Kyocera International, Inc.
Descripción: LCD TFT DISPLAY SVGA 8.4"
En stock: 0
Fabricante: Kyocera International, Inc.
Descripción: LCD TFT DISPLAY SVGA 10.4"
En stock: 0
Fabricante: Kyocera International, Inc.
Descripción: LCD TFT DISPLAY LED BACKLIGHT
En stock: 0
Fabricante: Kyocera International, Inc.
Descripción: LCD TFT DISPLAY SVGA 12.1"
En stock: 0