| Part Number | ADL5336ACPZ-R7 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency | 0Hz ~ 1GHz |
| P1dB | 7dBm |
| Gain | 19.5dB |
| Noise Figure | 8dB |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Current - Supply | 80mA |
| Test Frequency | 350MHz |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Supplier Device Package | 32-LFCSP-VQ (5x5) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 1500
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 32LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV LOGARITHMIC 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC LOGARITHMIC CONV DUAL 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV DUAL LOGARITHMIC 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CURRENT MONITOR 8LFCSP
In Stock: 3000