| Part Number | ADL5320ARKZ-R7 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency | 400MHz ~ 2.7GHz |
| P1dB | 27.4dBm (549.5mW) |
| Gain | 11.5dB ~ 13.4dB |
| Noise Figure | 5.1dB |
| RF Type | - |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Current - Supply | 104mA ~ 124mA |
| Test Frequency | 2.6GHz |
| Package / Case | TO-243AA |
| Supplier Device Package | SOT-89-3 |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 1500
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 32LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV LOGARITHMIC 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC LOGARITHMIC CONV DUAL 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV DUAL LOGARITHMIC 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CURRENT MONITOR 8LFCSP
In Stock: 3000