| Artikelnummer | UU605025 |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Containertyp | Box |
| Größe / Dimension | 24.616" L x 20.197" W (625.00mm x 513.00mm) |
| Höhe | 10.945" (278.00mm) |
| Fläche (L x B) | 497" (3206cm) |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Material | Fiberglass/Polyester |
| Farbe | Gray |
| Dicke | 0.157" (4.00mm) |
| Eigenschaften | PCB Supports, Sealing Gasket, Wall Mount |
| Bewertungen | IP66, NEMA 3,3R,4,4X,12,13, UL-508A |
| Material Entflammbarkeitsbewertung | - |