
grayhill, inc. is a leading manufacturer of electronic components including, optical and mechanical encoders, rotary switches, joysticks, surface mount and thru-hole dip switches, rotary dip switches, toggle switches, standard & custom keypads, custom operator interface front panels, i/o modules, and mounting racks.
| Artikelnummer | 71ADF30-01-2-AJS |
|---|---|
| Teilstatus | Active |
| Anzahl der Positionen | 2 ~ 6 |
| Index stoppt | Adjustable |
| Anzahl der Decks | 1 |
| Anzahl der Polen pro Deck | 2 |
| Schaltung pro Deck | DP6T |
| Kontaktzeit | Shorting (MBB) |
| Aktuelle Bewertung | 250mA (AC/DC) |
| Nennspannung - AC | 115V |
| Nennspannung - DC | 30V |
| Aktuator Typ | Flatted (3.17mm Dia) |
| Aktuator Länge | 9.53mm |
| Wurfwinkel | 30° |
| Kontaktmaterial | Silver Alloy |
| Kontakt Fertig stellen | - |
| Befestigungsart | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Terminierungsstil | PC Pin |
| Eigenschaften | - |
| Tiefe hinter dem Panel | 19.33mm |
Hersteller: Grayhill Inc.
Beschreibung: SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V
Auf Lager: 82
Hersteller: Grayhill Inc.
Beschreibung: SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V
Auf Lager: 97
Hersteller: Grayhill Inc.
Beschreibung: SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Auf Lager: 108
Hersteller: Grayhill Inc.
Beschreibung: SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Auf Lager: 0
Hersteller: Grayhill Inc.
Beschreibung: SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V
Auf Lager: 28
Hersteller: Grayhill Inc.
Beschreibung: SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V
Auf Lager: 0
Hersteller: Grayhill Inc.
Beschreibung: SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Auf Lager: 21
Hersteller: Grayhill Inc.
Beschreibung: SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Auf Lager: 0
Hersteller: Grayhill Inc.
Beschreibung: SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V
Auf Lager: 0
Hersteller: Grayhill Inc.
Beschreibung: SWITCH ROTARY 2-12POS 250MA 115V
Auf Lager: 0