| Part Number | ZEPIR0BAS02MODG |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Sensing Distance | 275.6" (7m) |
| Output Type | Digital |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Trigger Type | External |
| Features | - |
| Package / Case | Module |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
Manufacturer: Zilog
Description: KIT DEV ZMOTION DETECTION MODULE
In Stock: 5
Manufacturer: Zilog
Description: REF DESIGN ZMOTION DETECT MOD II
In Stock: 4
Manufacturer: Zilog
Description: ZMOTION DETECTION MODULE Z8FS040
In Stock: 291