| Part Number | W20-46-31B |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Container Type | Case |
| Size / Dimension | 4.610" L x 2.000" W (117.09mm x 50.80mm) |
| Height | 3.100" (78.74mm) |
| Area (L x W) | 9.22" (59.5cm) |
| Design | Cover Included |
| Material | Metal, Aluminum |
| Color | Unpainted |
| Thickness | - |
| Features | Card Guides |
| Ratings | - |
| Material Flammability Rating | - |
Manufacturer: Vector Electronics
Description: CASE ALUM UNPAINTED 4.61"L X 2"W
In Stock: 0
Manufacturer: Vector Electronics
Description: CASE ALUM UNPAINTED 6.61"L X 2"W
In Stock: 0