| Part Number | TDA0077001 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | MEMS (Silicon) |
| Frequency | 100MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | CMOS |
| Voltage - Supply | 1.8V |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Max) | - |
| Ratings | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
Manufacturer: TXC CORPORATION
Description: OSC MEMS 100MHZ 1.8V SMD
In Stock: 0
Manufacturer: C&K
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
In Stock: 57500