| Part Number | TPIC84134TPWPRQ1 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | RFID Transponder |
| Frequency | 134.2kHz |
| Standards | - |
| Interface | SPI |
| Voltage - Supply | 7 V ~ 38 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Package / Case | - |
| Supplier Device Package | - |
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC ANTENNA DRIVER MULT 28HTSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC ANTENNA DRIVER MULT 28HTSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: LOW-FREQUENCY ANTENNA DRIVER
In Stock: 0