| Part Number | SCAN15MB200TSQ |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Type | Buffer, Multiplexer |
| Applications | LVDS |
| Input | CML, LVDS, LVPECL |
| Output | LVDS |
| Data Rate (Max) | 1.5Gbps |
| Number of Channels | 2 x 2:1, 1:2 |
| Delay Time | 1.0ns |
| Signal Conditioning | Output Pre-Emphasis |
| Capacitance - Input | 2pF |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.6 V |
| Current - Supply | 225mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 48-WQFN (7x7) |
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC SERIAL/DESERIAL CPRI 100-TQFP
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC SERIAL/DESERIAL CPRI 100-TQFP
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: BOARD EVALUATION SCAN15MB200
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC MULTIPLEXER LVDS 2CH 48WQFN
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC MULTIPLEXER LVDS 2CH 48WQFN
In Stock: 750
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC MULTIPLEXER LVDS 2CH 48WQFN
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC MULTIPLEXER LVDS 2CH 48WQFN
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC UNIV BUS TXRX 16BIT 64FBGA
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC UNIV BUS TXRX 16BIT 64FBGA
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC UNIV BUS TXRX 16BIT 64FBGA
In Stock: 0