| Part Number | RF430CL330HTPWRQ1 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | RFID Transponder |
| Frequency | 13.56MHz |
| Standards | ISO 14443 |
| Interface | I²C, SPI |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 3.6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC NFC DYNAMIC TAG TARG 14-TSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC NFC DYNAMIC TAG TARG 16QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: RF430CL330H NFC DYNAMIC TAG TARG
In Stock: 5
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC NFC TRANSPONDER 14TSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC NFC TRANSPONDER TYPE4 14TSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: Texas Instruments
Description: IC NFC TRANSPONDER TYPE4 16QFN
In Stock: 0