Home Product Index Fans, Thermal Management DC Fans KD1205PHS3 H
Sunon Fans KD1205PHS3 H
Part Number
KD1205PHS3 H
Description
FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Product Parameter
Part Number KD1205PHS3 H
Part Status Obsolete
Voltage - Rated 12VDC
Size / Dimension Square - 52mm L x 52mm H
Width 15.00mm
Air Flow 7.6 CFM (0.215m³/min)
Noise -
Power (Watts) 0.900W