Home Product Index Fans, Thermal Management DC Fans KD1205PFS3 H
Sunon Fans KD1205PFS3 H
Part Number
KD1205PFS3 H
Description
FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Product Parameter
Part Number KD1205PFS3 H
Part Status Obsolete
Voltage - Rated 12VDC
Size / Dimension Square - 50mm L x 50mm H
Width 10.50mm
Air Flow 7.0 CFM (0.198m³/min)
Noise -
Power (Watts) 0.500W