Home Product Index Integrated Circuits (ICs) Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules S10040240P
RFMD S10040240P
Part Number
S10040240P
Manufacturer
RFMD
Description
IC AMP MODULE PP 1GHZ SOT115J
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Family
Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules
RFMD
  • 1 pcs
Total:0Unit Price:
0
Target price:
Quantity:
Product Parameter
Part NumberS10040240P
Part StatusActive
ApplicationsGeneral Purpose
Output Type-
Number of Circuits1
-3db Bandwidth-
Slew Rate-
Current - Supply-
Current - Output / Channel-
Voltage - Supply, Single/Dual (±)24V
Mounting Type-
Package / CaseSOT-115J
Supplier Device PackageSOT-115J
Related Products
S100
Manufacturer: Fairchild/ON Semiconductor
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMA