| Part Number | W765FL-10-RMM-AGDP |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency Group | UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz |
| Frequency Range | 824MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 1.99GHz |
| Antenna Type | Dome |
| Number of Bands | 4 |
| VSWR | 2 |
| Return Loss | - |
| Gain | 2dBi |
| Power - Max | - |
| Features | - |
| Termination | Cable (254mm) - MMCX Male |
| Ingress Protection | - |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Height (Max) | 2.835" (72.00mm) |
| Applications | - |
Manufacturer: Nearson Inc.
Description: ANTENNA EXT AMPS/GSM/DCS/PCS
In Stock: 18
Manufacturer: Nearson Inc.
Description: ANTENNA EXT AMPS/GSM/DCS/PCS
In Stock: 86
Manufacturer: Nearson Inc.
Description: ANTENNA EXT AMPS/GSM/DCS/PCS
In Stock: 0
Manufacturer: Nearson Inc.
Description: ANTENNA EXT AMPS/GSM/DCS/PCS
In Stock: 41