| Part Number | XRCPB24M000F2P00R0 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | MHz Crystal |
| Frequency | 24MHz |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Load Capacitance | 6pF |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ohm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Ratings | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CRYSTAL 24.5760MHZ 6PF SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CRYSTAL 24.5760MHZ 6PF SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
In Stock: 0