| Part Number | XM0825SF-TL1301 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency - Lower | 800MHz |
| Frequency - Upper | 2.5GHz |
| Isolation @ Frequency | 19dB @ 2.5GHz (typ) |
| Insertion Loss @ Frequency | 0.5dB @ 2.5GHz |
| IIP3 | - |
| Topology | - |
| Circuit | SP3T |
| P1dB | - |
| Features | - |
| Impedance | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | - |
| RF Type | AMPS, CDMA, GPS |
| Package / Case | 12-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 12-QFN (2.5x2.5) |
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: RF SWITCH ICS GAAS
In Stock: 0