| Part Number | VFS9VD31B223Q91J |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Low Pass |
| Filter Order | 3rd |
| Technology | LC (T-Type) |
| Number of Channels | 1 |
| Center / Cutoff Frequency | - |
| Attenuation Value | - |
| Resistance - Channel (Ohms) | - |
| Current | 7A |
| Values | C = 0.022µF |
| ESD Protection | No |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Applications | Data Lines for Mobile Devices |
| Voltage - Rated | 12V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 3-SIP |
| Size / Dimension | 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm) |
| Height | 0.413" (10.50mm) |
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: FILTER LC(T) 0.022UF TH
In Stock: 1413
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: FILTER LC(T) 0.022UF TH
In Stock: 0
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: FILTER LC(T) 0.022UF TH
In Stock: 0
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: FILTER LC(T) 0.022UF TH
In Stock: 800