| Part Number | TZB4R200BA10R00 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Capacitance Range | 4.5 ~ 20pF |
| Adjustment Type | Top Adjustment |
| Voltage - Rated | 100V |
| Size / Dimension | Rectangular - 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Features | General Purpose |
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CAP TRIMMER 4.5-20PF 100V SMD
In Stock: 500
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CAP TRIMMER 4.5-20PF 100V SMD
In Stock: 3500
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CAP TRIMMER 4.5-20PF 100V SMD
In Stock: 2000
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CAP TRIMMER 4.5-20PF 100V SMD
In Stock: 271
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CAP TRIMMER 7-50PF 50V SMD
In Stock: 4000
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CAP TRIMMER 7-50PF 50V SMD
In Stock: 6000
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CAP TRIMMER 7-50PF 50V SMD
In Stock: 500
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: CAP TRIMMER 7-50PF 50V SMD
In Stock: 6000