Home Product Index Filters Common Mode Chokes DLW44SN101SK2L
Murata Electronics North America DLW44SN101SK2L
Part Number
DLW44SN101SK2L
Manufacturer
Murata Electronics North America
Description
100 OHM 3.1A 60WVDC 1515 (4040MM
Lead Free Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Family
Common Mode Chokes
Product Parameter
Part NumberDLW44SN101SK2L
Part StatusActive
Filter Type-
Number of Lines-
Impedance @ Frequency-
Inductance @ Frequency-
Current Rating (Max)-
DC Resistance (DCR) (Max)-
Voltage Rating - DC-
Voltage Rating - AC-
Operating Temperature-
Ratings-
Approvals-
Features-
Mounting Type-
Size / Dimension-
Height (Max)-
Package / Case-
Related Products
DLW44SN101SK2L
Manufacturer: Murata Electronics North America
Description: 100 OHM 3.1A 60WVDC 1515 (4040MM