| Part Number | PC9013N |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency Group | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 915MHz |
| Frequency Range | 902MHz ~ 928MHz |
| Antenna Type | Yagi, 13-Element |
| Number of Bands | 1 |
| VSWR | - |
| Return Loss | - |
| Gain | 13dBd |
| Power - Max | 200W |
| Features | - |
| Termination | Cable (483mm) - N Female |
| Ingress Protection | - |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Height (Max) | 53.504" (135.90cm) |
| Applications | GSM |
Manufacturer: Sharp Microelectronics
Description: OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Sharp Microelectronics
Description: OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Sharp Microelectronics
Description: OPTOISOLATOR 5KV OPN COLL 6SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Sharp Microelectronics
Description: OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6DIP
In Stock: 0
Manufacturer: Sharp Microelectronics
Description: OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6DIP
In Stock: 0
Manufacturer: Sharp Microelectronics
Description: OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6DIP
In Stock: 0
Manufacturer: Sharp Microelectronics
Description: OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6DIP
In Stock: 0
Manufacturer: Sharp Microelectronics
Description: OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6DIP
In Stock: 0