| Part Number | M2004-01-644.5313 |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Type | - |
| PLL | Yes |
| Input | LVCMOS, LVTTL |
| Output | LVPECL |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 2:1 |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Frequency - Max | 644.5313MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 36-CLCC |
| Supplier Device Package | 36-CLCC |
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
In Stock: 0