| Part Number | 85310AYI-01LF |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio - Input:Output | 2:10 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Input | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Output | ECL, LVPECL |
| Frequency - Max | 700MHz |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.8 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Supplier Device Package | 32-TQFP (7x7) |
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLK BUFFER 2:10 700MHZ 32TQFP
In Stock: 98
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLK BUFFER 2:10 700MHZ 32TQFP
In Stock: 2000
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLK BUFFER 2:10 700MHZ 32TQFP
In Stock: 162
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLK BUFFER 2:10 700MHZ 32TQFP
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLK BUFFER 1:5 700MHZ 32TQFP
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLK BUFFER 1:5 700MHZ 32TQFP
In Stock: 0