| Part Number | 840016CGI-01LF |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Type | - |
| PLL | - |
| Input | Crystal |
| Output | LVCMOS |
| Number of Circuits | - |
| Ratio - Input:Output | - |
| Differential - Input:Output | - |
| Frequency - Max | - |
| Divider/Multiplier | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLK GEN FIBRE CHAN 8-TSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC CLOCK GENERATOR 8-TSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC FREQ SYNTHESIZER 8-TSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC FREQ SYNTHESIZER 8-TSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC FREQ SYNTHESIZER 8-TSSOP
In Stock: 0
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc
Description: IC FREQ SYNTHESIZER 8-TSSOP
In Stock: 0