| Part Number | T4007 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Container Type | Component Storage |
| Size / Dimension | 10.625" L x 6.625" W (269.88mm x 168.28mm) |
| Height | 1.563" (39.70mm) |
| Area (L x W) | 70.4" (454cm) |
| Design | Cover Included |
| Material | Plastic, Polypropylene |
| Color | Clear |
| Thickness | - |
| Features | Compartments/Drawers - 6 |
| Ratings | - |
| Material Flammability Rating | - |
Manufacturer: Panduit Corp
Description: REFLECTIVE TAPE WHITE 4.00
In Stock: 0
Manufacturer: Panduit Corp
Description: REFLECTIVE TAPE BLUE 4.00
In Stock: 0
Manufacturer: Panduit Corp
Description: REFLECTIVE TAPE ORANGE 4.00
In Stock: 0
Manufacturer: Panduit Corp
Description: REFLECTIVE TAPE RED 4.00 H
In Stock: 0
Manufacturer: Panduit Corp
Description: REFLECTIVE TAPE YELLOW 4.00
In Stock: 0