| Part Number | CS6422-CS |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Function | Audio Signal Processor |
| Applications | Communication Systems |
| Number of Channels | 2 |
| Interface | Serial |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Specifications | Full-Duplex |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
Manufacturer: IXYS
Description: THYRISTOR PHASE 1600V ISOPLUS247
In Stock: 196
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: 55A CABLE/DUAL 10/ SM
In Stock: 0
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HEAT SHRINK TUBING BK
In Stock: 0
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: COAX CABLE-DATA BUS
In Stock: 0
Manufacturer: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CPGI-WC-PG-2-PORT-BULK
In Stock: 5294
Manufacturer: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CPGI-WC-PG-6-PORT-BULK
In Stock: 1489