| Part Number | CMJ2000 TR |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Function | Current Limiting |
| Sensing Method | High/Low-Side |
| Accuracy | - |
| Voltage - Input | 100V (Max) |
| Current - Output | 2mA |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-123F |
| Supplier Device Package | SOD-123FL |
Manufacturer: Citizen Finedevice Co Ltd
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
In Stock: 42000
Manufacturer: Citizen Finedevice Co Ltd
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
In Stock: 42000
Manufacturer: Citizen Finedevice Co Ltd
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
In Stock: 0
Manufacturer: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE CURRENT LIMITING SINGLE SM
In Stock: 9000
Manufacturer: Central Semiconductor Corp
Description: DIODE CURRENT LIMITING SINGLE SM
In Stock: 222000