| Part Number | CG2415M6-C2 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency - Lower | 500MHz |
| Frequency - Upper | 6GHz |
| Isolation @ Frequency | 26dB @ 6GHz |
| Insertion Loss @ Frequency | 0.45dB @ 6GHz |
| IIP3 | 60dBm |
| Topology | - |
| Circuit | SPDT |
| P1dB | - |
| Features | - |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Temperature | -45°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3V |
| RF Type | 802.11a/b/g/n/ac |
| Package / Case | 6-SMD, Flat Leads |
| Supplier Device Package | 6-Minimold |
Manufacturer: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP ALUM 240UF 450V SCREW
In Stock: 0