| Part Number | VMMK-2103-TR2G |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Frequency | 500MHz ~ 6GHz |
| P1dB | 0dBm |
| Gain | 14dB |
| Noise Figure | 2.1dB |
| RF Type | W-CDMA |
| Voltage - Supply | 5V |
| Current - Supply | 23mA |
| Test Frequency | 6GHz |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package | 0402 |
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP RFIC LNA E-PHEMT 6GHZ 0402
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP RFIC LNA E-PHEMT 6GHZ 0402
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP RFIC LNA E-PHEMT 6GHZ 0402
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP RFIC LNA E-PHEMT 10GHZ 0402
In Stock: 0
Manufacturer: Broadcom Limited
Description: AMP RFIC LNA E-PHEMT 10GHZ 0402
In Stock: 0