| Part Number | TL39P000000 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Circuit | SPDT |
| Switch Function | On-Off-On |
| Current Rating | 0.4VA (AC/DC) |
| Voltage Rating - AC | 20V |
| Voltage Rating - DC | 20V |
| Actuator Type | Standard Round |
| Actuator Length | 5.30mm |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Illumination Type, Color | - |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Style | PC Pin |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Bushing Thread | Unthreaded |
| Ingress Protection | - |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
Manufacturer: E-Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
In Stock: 0
Manufacturer: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
In Stock: 0
Manufacturer: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
In Stock: 0
Manufacturer: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
In Stock: 100
Manufacturer: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
In Stock: 100
Manufacturer: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
In Stock: 800
Manufacturer: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
In Stock: 0
Manufacturer: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
In Stock: 0
Manufacturer: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
In Stock: 0
Manufacturer: APEM Inc.
Description: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
In Stock: 0