| Part Number | AP8GAH321R |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Memory Size | 8GB |
| Memory Type | - |
| Type | USB 2.0 |
| Speed - Read | - |
| Speed - Write | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 60°C |
| Size / Dimension | 60.80mm L x 18.80mm W x 8.00mm H |
Manufacturer: Apacer Memory America
Description: USB FLASH DRIVE 8GB USB 2.0
In Stock: 109
Manufacturer: Apacer Memory America
Description: USB FLASH DRIVE 8GB USB 2.0
In Stock: 269
Manufacturer: Apacer Memory America
Description: MEM CARD MICROSD 8GB CLASS10 UHS
In Stock: 1665
Manufacturer: Apacer Memory America
Description: MEMORY CARD MICROSD 8GB CLASS 4
In Stock: 378
Manufacturer: Apacer Memory America
Description: MEMORY CARD SDHC 8GB CLASS 10
In Stock: 271
Manufacturer: Apacer Memory America
Description: MEMORY CARD SDHC 8GB CLASS 4
In Stock: 764