| Part Number | SSM2167-1RMZ-R7 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | Class AB |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | - |
| Voltage - Supply | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Features | Microphone, Shutdown |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP AUDIO 3MHZ 8SOIC
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP AUDIO 3.5MHZ 8SOIC
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP AUDIO 3.5MHZ 8SOIC
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP AUDIO 3.5MHZ 8SOIC
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC OPAMP AUDIO 3.5MHZ 8SOIC
In Stock: 0