| Osa numero | SSM2167-1RMZ-R7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Tyyppi | Class AB |
| Tulostyyppi | 1-Channel (Mono) |
| Maks. Teho x Kanavat @ Kuormitus | - |
| Jännitteensyöttö | 2.5 V ~ 5.5 V |
| ominaisuudet | Microphone, Shutdown |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Toimittajan laitepaketti | 10-MSOP |
| Pakkaus / kotelo | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP AUDIO 3.5MHZ 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP AUDIO 3.5MHZ 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP AUDIO 3.5MHZ 8SOIC
Varastossa: 0
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC OPAMP AUDIO 3.5MHZ 8SOIC
Varastossa: 0