| Part Number | HMC392LC4TR-R5 |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Frequency | 3.5GHz ~ 7GHz |
| P1dB | 16dBm |
| Gain | 16dB |
| Noise Figure | 2.9dB |
| RF Type | VSAT |
| Voltage - Supply | 5V |
| Current - Supply | 55mA |
| Test Frequency | 3.5GHz ~ 7GHz |
| Package / Case | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 24-SMT (4x4) |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
In Stock: 30
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
In Stock: 1500
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
In Stock: 87
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24QFN
In Stock: 5000