| Osa numero | HMC392LC4TR-R5 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 3.5GHz ~ 7GHz |
| P1dB | 16dBm |
| Saada | 16dB |
| Melu Kuva | 2.9dB |
| RF-tyyppi | VSAT |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | 55mA |
| Testitaajuus | 3.5GHz ~ 7GHz |
| Pakkaus / kotelo | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 24-SMT (4x4) |
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
Varastossa: 87
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24QFN
Varastossa: 5000
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
Varastossa: 30
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
Varastossa: 1500
Valmistaja: Analog Devices Inc.
Kuvaus: IC MMIC AMP VCO BUFFER 24-QFN
Varastossa: 0