| Part Number | ADL5324ARKZ-R7 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency | 400MHz ~ 4GHz |
| P1dB | 29.1dBm |
| Gain | 14.6dB |
| Noise Figure | 3.8dB |
| RF Type | ISM |
| Voltage - Supply | 3.15 V ~ 5.25 V |
| Current - Supply | 140mA |
| Test Frequency | 2.14GHz |
| Package / Case | TO-243AA |
| Supplier Device Package | SOT-89-3 |
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 1500
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 16-LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC AMP LOG CONV 32LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONVERT LOGARITH 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV LOGARITHMIC 60DB 16LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC LOGARITHMIC CONV DUAL 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CONV DUAL LOGARITHMIC 24LFCSP
In Stock: 0
Manufacturer: Analog Devices Inc.
Description: IC CURRENT MONITOR 8LFCSP
In Stock: 3000