| Part Number | ADGM1004JCPZ-R2 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Frequency - Lower | 0Hz |
| Frequency - Upper | 13GHz |
| Isolation @ Frequency | 24dB @ 2.5GHz (typ) |
| Insertion Loss @ Frequency | 0.45dB @ 2.5GHz |
| IIP3 | 67dBm |
| Topology | - |
| Circuit | SP4T |
| P1dB | - |
| Features | - |
| Impedance | 50 Ohm |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| RF Type | - |
| Package / Case | - |
| Supplier Device Package | - |