| Part Number | IAQ-ENGINE |
|---|---|
| Part Status | Obsolete |
| Type | Air Quality |
| Oxygen Range | - |
| Accuracy | - |
| Output | I²C |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Voltage - Supply | 4.75 ~ 5.25 V |
| Current - Supply | 45mA |
Manufacturer: ams
Description: IAQ-ENGINE/T MODULE LF I2C & 0-5
In Stock: 5