| Part Number | AS3955-ASWF-I4 |
|---|---|
| Part Status | Active |
| Type | RFID Transponder |
| Frequency | 13.58MHz |
| Standards | ISO 14443, NFC |
| Interface | I²C |
| Voltage - Supply | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | 12-XFBGA, WLCSP |
| Supplier Device Package | 12-WLCSP (2.2x1.4) |
Manufacturer: ams
Description: IC RFID SENSOR AS39513 ASWF AU W
In Stock: 0
Manufacturer: ams
Description: IC INTERFACE AS3953B-BSWF SD F
In Stock: 0
Manufacturer: ams
Description: IC NFC INTERFACE 14443A LEVEL4
In Stock: 0
Manufacturer: ams
Description: IC NFC INTERFACE 14443A LEVEL4
In Stock: 0
Manufacturer: ams
Description: IC NFC INTERFACE 14443A LEVEL4
In Stock: 0
Manufacturer: ams
Description: IC NFC INTERFACE 14443A LEVEL4
In Stock: 0