essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| 部品番号 | CTLS1610B |
|---|---|
| 部品ステータス | Active |
| ワイヤー/ケーブルタイタイプ | Ladder |
| バンドル直径 | 7.60" (193.00mm) |
| 長さ | 2.000' (609.60mm) |
| 幅 | 0.472" (12.00mm) |
| 取付タイプ | Free Hanging (In-Line) |
| 抗張力 | 450 lbs (204.12 kg) |
| 特徴 | - |
| 材料 | Stainless Steel 316 |
| 色 | Silver |
メーカー: TE Connectivity Deutsch Connectors
説明: JUNCTION ASSY
在庫あり: 0
メーカー: TE Connectivity Deutsch Connectors
説明: JUNCTION ASSY
在庫あり: 0
メーカー: TE Connectivity Deutsch Connectors
説明: JUNCTION ASSY
在庫あり: 0