| 部品番号 | F3501IN CL074 |
|---|---|
| 部品ステータス | Active |
| タイプ | Tubing, Flexible |
| 収縮率 | 2 to 1 |
| 長さ | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| 内径 - 供給 | 1.000" (25.40mm) |
| 内径 - 回収 | 0.500" (12.70mm) |
| 回収された壁の厚さ | 0.019" (0.48mm) |
| 材料 | Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated |
| 特徴 | Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Flame Retardant, Fluid Resistant, Heat Resistant |
| 色 | Clear |
| 動作温度 | -55°C ~ 175°C |
| 収縮温度 | 170°C |