
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero di parte | CTLS0610B |
|---|---|
| Stato parte | Active |
| Tipo di cavo / cavo | Ladder |
| Diametro del fascio | 7.60" (193.00mm) |
| Lunghezza | 2.000' (609.60mm) |
| Larghezza | 0.276" (7.01mm) |
| Tipo di montaggio | Free Hanging (In-Line) |
| Resistenza alla trazione | 225 lbs (102.06 kg) |
| Caratteristiche | - |
| Materiale | Stainless Steel 316 |
| Colore | Silver |
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: IN LINE JCT
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: JUNCTION ASSY
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: JUNCTION ASSY
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: JUNCTION ASSY
Disponibile: 0