
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero di parte | CTHD005B |
|---|---|
| Stato parte | Active |
| Tipo di cavo / cavo | Standard, Locking |
| Diametro del fascio | 6.54" (166.00mm) |
| Lunghezza | 1.804' (550.00mm) |
| Larghezza | 0.500" (12.70mm) |
| Tipo di montaggio | Free Hanging (In-Line) |
| Resistenza alla trazione | 250 lbs (113.40 kg) |
| Caratteristiche | - |
| Materiale | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Colore | Black |
fabbricante: Panduit Corp
Descrizione: CBL CLIP U-TYPE BLACK ARROWHEAD
Disponibile: 0
fabbricante: Panduit Corp
Descrizione: CBL CLIP U-TYPE BLACK ARROWHEAD
Disponibile: 0
fabbricante: Panduit Corp
Descrizione: CBL CLIP U-TYPE BLACK ARROWHEAD
Disponibile: 0
fabbricante: Panduit Corp
Descrizione: CBL CLIP U-TYPE BLACK ARROWHEAD
Disponibile: 0
fabbricante: Panduit Corp
Descrizione: CBL CLIP U-TYPE BLACK ARROWHEAD
Disponibile: 0
fabbricante: Panduit Corp
Descrizione: CBL CLIP U-TYPE BLACK ARROWHEAD
Disponibile: 0