
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero di parte | BTS005A |
|---|---|
| Stato parte | Active |
| genere | Hex Standoff |
| Threaded / Non filettata | Threaded |
| Genere | Male, Female |
| Vite, dimensioni filettatura | #4-40 |
| Diametro - Interno | - |
| Diametro - Fuori | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Tra altezza del bordo | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Lunghezza complessiva | 0.437" (11.10mm) 7/16" |
| Caratteristiche | - |
| Materiale | Brass |
| Placcatura | Nickel |
| Colore | - |
fabbricante: Samtec Inc.
Descrizione: .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Disponibile: 0
fabbricante: Samtec Inc.
Descrizione: .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Disponibile: 0
fabbricante: Samtec Inc.
Descrizione: .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Disponibile: 0
fabbricante: Samtec Inc.
Descrizione: .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Disponibile: 0
fabbricante: Samtec Inc.
Descrizione: .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Disponibile: 0
fabbricante: Samtec Inc.
Descrizione: .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Disponibile: 0
fabbricante: Samtec Inc.
Descrizione: .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Disponibile: 0
fabbricante: Samtec Inc.
Descrizione: .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Disponibile: 0
fabbricante: Samtec Inc.
Descrizione: .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Disponibile: 0
fabbricante: Samtec Inc.
Descrizione: .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Disponibile: 0