
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero di parte | AFS48480A |
|---|---|
| Stato parte | Active |
| genere | Foot |
| Forma | Cylindrical, Tapered |
| Colore | Black |
| Dimensione / Dimensione | 1.890" Dia (48.00mm) |
| Spessore | 0.394" (10.00mm) |
| Materiale | Polypropylene |
| Durezza | - |
| Modulo | Individual Pieces |
| Tipo di montaggio | Threaded Stud |
fabbricante: Microsemi Corporation
Descrizione: KIT STARTER EVAL FUSION AFS600
Disponibile: 4
fabbricante: Microsemi Corporation
Descrizione: IC FPGA 75 I/O 256FBGA
Disponibile: 0
fabbricante: Microsemi Corporation
Descrizione: IC FPGA 75 I/O 256FBGA
Disponibile: 0
fabbricante: Microsemi Corporation
Descrizione: IC FPGA 75 I/O 256FBGA
Disponibile: 0
fabbricante: Microsemi Corporation
Descrizione: IC FPGA 75 I/O 256FBGA
Disponibile: 0
fabbricante: Microsemi Corporation
Descrizione: IC FPGA 37 I/O 108QFN
Disponibile: 0
fabbricante: Microsemi Corporation
Descrizione: IC FPGA 37 I/O 108QFN
Disponibile: 0