
essentra components forms part of essentra plc, a leading international supplier of specialty plastic, fiber, foam and packaging products with four principal operating divisions: component & protection solutions, porous technologies, packaging & securing solutions and filter products.
| Numero di parte | AFD1010A |
|---|---|
| Stato parte | Active |
| genere | Foot |
| Forma | Cylindrical, Recessed Center |
| Colore | White |
| Dimensione / Dimensione | 1.300" Dia (33.02mm) |
| Spessore | 0.625" (15.88mm) 5/8" |
| Materiale | Nylon |
| Durezza | - |
| Modulo | Individual Pieces |
| Tipo di montaggio | Threaded Stud |
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: AFD 50-10-6 PN 6117
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: AFD 50-10-6 SN 1A
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: AFD 50-10-6 SN 6117
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: AFD 50-12-10 PN 1A
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: AFD 50-12-10 PN 6117
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: AFD 50-12-3 PN 1A
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: AFD 50-12-8 SN 6117
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: AFD 50-12-8 SW 6117
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: AFD 50-14-12 PN 1A
Disponibile: 0
fabbricante: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descrizione: AFD 50-14-18 PN 6117
Disponibile: 0